טכנולוגיה חדשנית

מרפאתי מצוידת במיטב הטכנולוגיות הקיימות בעולם בתחום רפואי זה.

מערכת האולטרה-סאונד שבה אני משתמש, Voluson E10, הושקה לראשונה לפני מספר חודשים. מערכת זו היא הבסיס לעבודה במרפאה. החדשנות והטכנולוגיות מאפשרת אבחון ברמה המתקדמת ביותר שיש למכשור רפואי בתחום זה להציע. מדובר בראיה של כלל ההיבטים האבחנתיים והטיפוליים הקשורים לבריאות האישה.

שיפור איכות התמונה הושג בעזרת העצמת מספר ערוצי השידור והקליטה של גלי האולטרה-סאונד מהרקמה, הגברת מהירות עיבוד הנתונים ושימוש באפליקציות ייחודיות של עיבוד תמונה.

התוצאה, הצגת תמונה חדה וברורה יותר בכל אחד מתחומי העבודה, דו-מימד, תלת-מימד וארבע-מימד, הן בתחום גווני האפור ובתחום דופלר צבע. איכות תמונה זו מאפשרת לי לזהות פרטים מזעריים באברי העובר השונים, ולא פחות חשוב מעצימה את חווית הנבדקת ומלוויה ומאפשרת להם היכרות ראשונית ומרגש עם מי שעתיד להיות מרכז עולמם.

מכלול טכנולוגיה זה הוגדר כ: Radiance System Architecture . מערכת השידור והקליטה הממוקמות בראש המתמר, מבוססת על טכנולוגיה חדשנית המכונה "Electronic matrix 4D probe". שילוב יכולת חומרה ותוכנה מאפשר הצגת תמונה באיכות.HD

איכות זו המציגה את האנטומיה בצורה ברור ומדויקת יותר מאי-פעם, הינה מהפך וחדשנות בתחום זיהוי מבנה העובר, מבנה הרחם והשחלות. פיתוחים מקבילים שלי המשולבים בתהליך העבודה, מעצימים את האיכות, הבטיחות והמקצועיות של הבדיקות במרפאה.

פרופ' רוני טפר - טכנולוגיה חדשנית